Biz Kimiz?

Türkiye de Gümrük Müşavirliğinin Temelini oluşturan Gümrük Komisyoncuları ile ilgili ilk Talimatname 1909 yılında hazırlanmış ve 01 Temmuz 1909 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Bu tarihten sonra Gümrük Komisyonculuğu Mesleği olarak anılan meslek kolu; Gümrük Birliği Anlaşmasıyla Güncellenen AB Uyum Yasalarına uygun olarak 2000 yılında Yürürlüğe Giren 4458 Sayılı Gümrük Kanununda Gümrük Müşavirliği olarak tanımlanmış olup AB-Dünya Gümrük Örgütü Ve Dünya Ticaret Örgütünce tanımlanan standartların üstünde bir meslek koluna dönüşmüştür. Dış Ticaretin gelişmesinde önemli bir misyon yüklenen Gümrük Müşavirliği mesleği tüm risklere ortak edilerek devletin sıcak vergi toplamasında en büyük kalem olan İthalatın ve istihdamın en önemli kapısı İhracatın doğru yürütülmesinden firmalarla birlikte sorumludur. Gümrük Müşavirliği Mesleği karmaşık ve anlaşılması güç kanunlar karşısında ithalatçı ve ihracatçı ile devlet arasında köprü olarak görevi görmektedir. Kanun ve mevzuatın yüklediği sorumlulukla sürekli kendini güncelleyen eğitimli, genç, dinamik Bir nesille Gümrük Müşavirleri 2023 yılında 500 Milyar Dolar Dış Ticaret hedefinin en önemli halkasıdır.

V
Vizyonumuz
Pars Global Gümrük Müşavirlik firması olarak her zaman müşteri... Devamını Oku
M
Misyonumuz
Değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ed... Devamını Oku
P
Prensiplerimiz
Müşterilerimize hizmet verirken prensiplerimize sa... Devamını Oku
Neden Biz ?
Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmet anlaşımız ile müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelir.

Kapı Teslim Süresi

Tedarik edeceğiniz ürüne bağlı olarak teslim yeri ve zamanını belirleyebilirsiniz.

Mobil Sevkiyat Takip

Tedariğini sağladığımız ürünler için mobil sevkiyat takip sistemimiz ile takibini sağlamaktayız, dilerseniz sizde satın aldığınız ürünleri sistemimiz sayesinde takip edebilirsiniz.

Dikkatli Kullanma

Tedarik ettiğimiz her ürünün dikkatli kullanım kılavuzları temin edilmektedir.

24 Saat Destek

Tedarik ettiğimiz ürünler hakkında bilgi almak isterseniz yada satın aldığınız ürünlerle ilgili sorunlarınız olursa 24 saat destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Küresel tedarik zinciri

Sizin için sınırları aşıyoruz. Küresel tedarik zincirine sahibiz ve istediğiniz ülkeye istediğiniz zaman tedariğini sağlayabiliriz.