Vizyonumuz

İthalat, ihracat, antrepo, transit, dahilde işleme, gümrük kontrolü altında işleme hariçte işleme rejimlerinde uzman yüzlerce gümrük müşavirliği firması bulabilirsiniz. Dünyanın bir ucundan ürünlerinizi kapınıza kadar teslim edecek binlerce firma vardır. Tüm firmalar size çok ucuza hizmet verip çok kısa sürede işlemlerinizi sonlandırabilir. Ancak; yaptığı bir hatanın sorumluluğunun önce sizi bulacağını, zaman aşımı kavramının olmadığını yanlış işlemelerin sadece size değil yakınlarınıza da bedel ödeteceğini, hatalı yapılan gümrük işlemelerinin sonuçlarının terör suçundan daha ağır olduğunu bilen yaptığı işin sorumluluğunu ömür boyu taşıyan gümrük müşavirliği firması iki elin parmakları kadardır. Biz hep o iki elin parmakları kadar firma içinde kalmak çalışacağız.

B
Biz Kimiz?
Gümrük Hizmetleri alanında faaliyet gösteren şirke... Devamını Oku
M
Misyonumuz
Değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ed... Devamını Oku
P
Prensiplerimiz
Müşterilerimize hizmet verirken prensiplerimize sa... Devamını Oku
Neden Biz ?
Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmet anlaşımız ile müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelir.

Kapı Teslim Süresi

Tedarik edeceğiniz ürüne bağlı olarak teslim yeri ve zamanını belirleyebilirsiniz.

Mobil Sevkiyat Takip

Tedariğini sağladığımız ürünler için mobil sevkiyat takip sistemimiz ile takibini sağlamaktayız, dilerseniz sizde satın aldığınız ürünleri sistemimiz sayesinde takip edebilirsiniz.

Dikkatli Kullanma

Tedarik ettiğimiz her ürünün dikkatli kullanım kılavuzları temin edilmektedir.

24 Saat Destek

Tedarik ettiğimiz ürünler hakkında bilgi almak isterseniz yada satın aldığınız ürünlerle ilgili sorunlarınız olursa 24 saat destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Küresel tedarik zinciri

Sizin için sınırları aşıyoruz. Küresel tedarik zincirine sahibiz ve istediğiniz ülkeye istediğiniz zaman tedariğini sağlayabiliriz.